Skip to content Skip to footer

Durable Breikatoen 8

€5.50

Durable Breikatoen 8 – ouderwets breikatoen in wit en ecru

Met Durable Breikatoen 8 kies je voor heerlijk ouderwets breikatoen met een vertrouwde, klassieke uitstraling. Dit garen bestaat uit 100% katoen en is verkrijgbaar in de tijdloze kleuren wit en ecru. Daardoor is het een mooie keuze voor traditionele haak- en breiprojecten. Bovendien heeft een bol van 100 gram een royale looplengte van ongeveer 300 meter.

Klassiek breikatoen voor allerlei handwerkprojecten

Sommige garens blijven geliefd vanwege hun vertrouwde karakter. Dit breikatoen van Durable is daar een mooi voorbeeld van. Het is een fijne keuze wanneer je graag met een traditioneel katoengaren werkt.

Het garen bestaat volledig uit 100% katoen en je kunt er verfijnde haak- en breiprojecten mee maken.

300 meter per bol van 100 gram

Iedere bol Durable Breikatoen weegt 100 gram en heeft een looplengte van ongeveer 300 meter. Hierdoor heb je een mooie hoeveelheid garen voor je volgende project.

De aanbevolen naalddikte ligt tussen 2.5 en 3 mm. Welke maat je precies gebruikt, hangt natuurlijk af van je patroon en de gewenste stekenverhouding.

Zoek je ouderwets breikatoen van 100% katoen in een vertrouwde dikte? Dan is dit garen een mooie keuze. Pak je haaknaald of breinaalden erbij en ga aan de slag met jouw volgende klassieke handwerkproject.

Specificaties: 100% katoen | 100 gram | ca. 300 meter | naalddikte 2.5-3 mm | kleuren wit en ecru

 

0
0
Winkelmandje
Je mandje is leegTerug naar shop
Haakvrouw
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.