KnitPro Zing sokkennaalden 20 cm – kleurrijk en comfortabel breien
De KnitPro Zing sokkennaalden 20 cm combineren een laag gewicht met een glad oppervlak en vrolijke metallic kleuren. Iedere naalddikte binnen de Zing-serie heeft zijn eigen heldere kleur, waardoor je verschillende maten gemakkelijk van elkaar kunt onderscheiden. De sokkennaalden worden geleverd per set van 5 stuks en zijn ideaal voor het rondbreien van onder andere sokken.
Licht metaal en glad oppervlak
De Zing sokkennaalden van KnitPro zijn gemaakt van hoogwaardig licht metaal. Hierdoor liggen ze comfortabel in de hand tijdens het breien. Het gladde oppervlak zorgt ervoor dat het garen gemakkelijk over de naalden kan glijden.
De naalden zijn voorzien van smalle, taps toelopende zilverkleurige punten. Dit geeft de kleurrijke naalden hun kenmerkende uitstraling en maakt ze prettig om mee te werken.
Een ander praktisch detail is de maataanduiding. De maat van iedere naald is met een laser ingebrand. Hierdoor vervaagt de aanduiding niet na verloop van tijd en kun je ook later nog gemakkelijk zien welke naalddikte je in handen hebt.
Iedere maat een eigen metallic kleur
De heldere metallic tinten maken de KnitPro Zing-serie niet alleen opvallend, maar ook overzichtelijk. Iedere naalddikte heeft namelijk een eigen kleur. Handig wanneer je meerdere maten sokkennaalden in je collectie hebt.
Je ontvangt vijf naalden met een lengte van 20 cm, zodat je direct een complete set hebt voor het rondbreien.
Let op: de maat 1,50 mm is niet opgenomen in de KnitPro Zing-serie. Wanneer je bij dit artikel de maat 1,50 mm bestelt, ontvang je sokkennaalden van Prym.
Kies jouw gewenste naalddikte en voeg de kleurrijke KnitPro Zing sokkennaalden toe aan je breinaaldencollectie.
Specificaties: 5 stuks | lengte 20 cm | hoogwaardig licht metaal | glad oppervlak | taps toelopende zilverkleurige punten | lasermarkering van de maat | iedere Zing-maat heeft een eigen kleur | 1,50 mm is van Prym
